E normal sa-mi pun singur zaharul in cafea???!!
Chiar asa, am ajuns sa-mi pun singur zaharul in cafeaua de dimineata de acasa, asta e treaba?
Si multe altele trebuie de o vreme sa le fac eu personal: sa-mi verific supa daca nu e prea fierbinte, sa-mi verific apa de baie daca nu o sa ma fiarba, sa-mi reglez dushul, sa decid daca sa ma barbieresc sau nu, sa hotarasc daca trebuie dus gunoiul, ce costum sa imbrac, sa-mi zic singur ca sunt ok imbracat, etc.
Eu cred ca asa nu se mai poate, cum sa fac singur atatea lucruri. In mod normal ar trebui sa iau in calcul varianta reinsurarii.
Dar vreau sa aud si alte pareri referitor la pusul zaharului din cafea.
Si multe altele trebuie de o vreme sa le fac eu personal: sa-mi verific supa daca nu e prea fierbinte, sa-mi verific apa de baie daca nu o sa ma fiarba, sa-mi reglez dushul, sa decid daca sa ma barbieresc sau nu, sa hotarasc daca trebuie dus gunoiul, ce costum sa imbrac, sa-mi zic singur ca sunt ok imbracat, etc.
Eu cred ca asa nu se mai poate, cum sa fac singur atatea lucruri. In mod normal ar trebui sa iau in calcul varianta reinsurarii.
Dar vreau sa aud si alte pareri referitor la pusul zaharului din cafea.
- Action Bar:
- Raspunsuri (32)
- Afisari (516)
- Facebook Share
Postat de flory431 la 14 ianuarie 2013 - 14:07
Da, e cam greu Brad. Cheam-o pe vecina :p
Postat de Dani28 la 14 ianuarie 2013 - 14:12
Mai bine bea kfeaua fara zahar,ciorba manank-o rece,apa las-o cum o fi ,nu te mai barbierii,lasa costumul si ia niste jeans si gata viatza ta e deja mai frumoasa :)))
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 14:17
Dani28
Mai bine bea kfeaua fara zahar,ciorba manank-o rece,apa las-o cum o fi ,nu te mai barbierii,lasa costumul si ia niste jeans si gata viatza ta e deja mai frumoasa :)))
Postat de vatcO la 14 ianuarie 2013 - 14:21
Mai bine sa ti-l pui singur decat sa patesti ca mine cand mi-am pus eu zahar in cafea apoi mi-a pus si ea. Crede-ma ca 4 lingurite de zahar la o ceasca de cafea e enorm :))
Postat de Kiliman la 14 ianuarie 2013 - 14:25
Mda, grav! Trebuie neaparat sa renunti la zahar. Sau la cafea.
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 14:27
vatcO
Mai bine sa ti-l pui singur decat sa patesti ca mine cand mi-am pus eu zahar in cafea apoi mi-a pus si ea. Crede-ma ca 4 lingurite de zahar la o ceasca de cafea e enorm :))
Postat de flory431 la 14 ianuarie 2013 - 14:33
Cu dedicatie speciala Brad.
In serile cu luna plina
Cand cerul este fara nori,
Cand vantul cu-adierea-i lina
Zburand usor iti da fiori,
Cand se imbraca toti copacii
Cu-a florilor impodobire,
Cand vine iarasi primavara
Inmiresmand intreaga fire,
In serile acestea triste,
Duioase si fermecatoare,
Gandurile mele catre tine
Pe-aripi de vant le las sa zboare
Si lacrimand sa-ti aminteasca
De clipele demult uitate
Sa-ti spuna cat de mult eu sufar
In trista mea singuratate.
In serile cu luna plina
Cand cerul este fara nori,
Cand vantul cu-adierea-i lina
Zburand usor iti da fiori,
Cand se imbraca toti copacii
Cu-a florilor impodobire,
Cand vine iarasi primavara
Inmiresmand intreaga fire,
In serile acestea triste,
Duioase si fermecatoare,
Gandurile mele catre tine
Pe-aripi de vant le las sa zboare
Si lacrimand sa-ti aminteasca
De clipele demult uitate
Sa-ti spuna cat de mult eu sufar
In trista mea singuratate.
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 14:45
flory431
Cu dedicatie speciala Brad.In serile cu luna plina
Cand cerul este fara nori,
Cand vantul cu-adierea-i lina
Zburand usor iti da fiori,
Cand se imbraca toti copacii
Cu-a florilor impodobire,
Cand vine iarasi primavara
Inmiresmand intreaga fire,
In serile acestea triste,
Duioase si fermecatoare,
Gandurile mele catre tine
Pe-aripi de vant le las sa zboare
Si lacrimand sa-ti aminteasca
De clipele demult uitate
Sa-ti spuna cat de mult eu sufar
In trista mea singuratate.
Pentru moment insa, nu-mi zboara gandurile catre nimeni din trecut, nu la forma de regret, iar amintirile sunt la locul lor, bine pastrate, si bine etichetate doar amintiri si atat.
Postat de andaayda la 14 ianuarie 2013 - 15:36
Pfff...ce mare nenotocire s-a abatut asupra ta!...Ma tot mir cum mai rezisti...saracutul, domn Creanga:)))...O domnita sa-ti sufle in ciorba...nu vrei?Esti cam capricios...dar te-ai gandit ce ar fi daca ai pune tu...zaharul in cafeau altei persoane:)))
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 15:45
andaayda
Pfff...ce mare nenotocire s-a abatut asupra ta!...Ma tot mir cum mai rezisti...saracutul, domn Creanga:)))...O domnita sa-ti sufle in ciorba...nu vrei?Esti cam capricios...dar te-ai gandit ce ar fi daca ai pune tu...zaharul in cafeau altei persoane:)))
Postat de cata_lina la 14 ianuarie 2013 - 15:51
Eu doar m-am oferit sa-ti pun zaharul in cafea, chiar si frisca. de ce m-ai refuzat???:))))))))))
Postat de andaayda la 14 ianuarie 2013 - 15:54
brad_brad
andaayda
Pfff...ce mare nenotocire s-a abatut asupra ta!...Ma tot mir cum mai rezisti...saracutul, domn Creanga:)))...O domnita sa-ti sufle in ciorba...nu vrei?Esti cam capricios...dar te-ai gandit ce ar fi daca ai pune tu...zaharul in cafeau altei persoane:)))
Postat de INycolae la 14 ianuarie 2013 - 15:59
Da nu poti sa deschizi o discutie, ca repede apar domnisoarele si doamnele mistocare
Postat de INycolae la 14 ianuarie 2013 - 16:00
vatcO
Mai bine sa ti-l pui singur decat sa patesti ca mine cand mi-am pus eu zahar in cafea apoi mi-a pus si ea. Crede-ma ca 4 lingurite de zahar la o ceasca de cafea e enorm :))
Postat de Lex_D la 14 ianuarie 2013 - 16:02
Daca vrei nevasta doar ca sa-ti [una zaharul in cafea, mai bine-ti cumperi un robot.
E mai ieftin.
E mai ieftin.
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 16:12
cata_lina
Eu doar m-am oferit sa-ti pun zaharul in cafea, chiar si frisca. de ce m-ai refuzat???:))))))))))
Postat de cata_lina la 14 ianuarie 2013 - 16:14
brad_brad
cata_lina
Eu doar m-am oferit sa-ti pun zaharul in cafea, chiar si frisca. de ce m-ai refuzat???:))))))))))
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 16:16
Catalino, nu te-as refuza, dar ce facem cu ala micu, la catel ma refer. Sigur nu isi baga boticul ?
Postat de cata_lina la 14 ianuarie 2013 - 16:18
brad_brad
Catalino, nu te-as refuza, dar ce facem cu ala micu, la catel ma refer. Sigur nu isi baga boticul ?
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 16:29
cata_lina
brad_brad
Catalino, nu te-as refuza, dar ce facem cu ala micu, la catel ma refer. Sigur nu isi baga boticul ?
Postat de cata_lina la 14 ianuarie 2013 - 16:30
At de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 16:29
0 0
cata_lina
brad_brad
Catalino, nu te-as refuza, dar ce facem cu ala micu, la catel ma refer. Sigur nu isi baga boticul ?
Garantat nu-si baga boticul. el sta de șase:)))))
Sper sa ne ierte ceilalti useri care au postat aici. Simt ca trebuie sa ne retragem in privat, pentru detalii. Aaaaa, sa nu se gandeasca la prostii, ma refer la gramaj de zahar, frisca, tip de zahar...
logic:))) eu sunt disponibila oricand
0 0
cata_lina
brad_brad
Catalino, nu te-as refuza, dar ce facem cu ala micu, la catel ma refer. Sigur nu isi baga boticul ?
Garantat nu-si baga boticul. el sta de șase:)))))
Sper sa ne ierte ceilalti useri care au postat aici. Simt ca trebuie sa ne retragem in privat, pentru detalii. Aaaaa, sa nu se gandeasca la prostii, ma refer la gramaj de zahar, frisca, tip de zahar...
logic:))) eu sunt disponibila oricand
Postat de INycolae la 14 ianuarie 2013 - 16:31
Brad, cred ca ai sa primesti cafeaua inghetata de la cata_lina.
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 16:32
INycolae
Brad, cred ca ai sa primesti cafeaua inghetata de la cata_lina.
Postat de cata_lina la 14 ianuarie 2013 - 16:47
brad_brad
INycolae
Brad, cred ca ai sa primesti cafeaua inghetata de la cata_lina.
Postat de Francisc10 la 14 ianuarie 2013 - 16:50
Nu-i normal sa-ti pui singur zahar in cafea,am inteles ca noile iphone au prevazuta pe viitor si aceasta optiune,costa doar 1000 de euro in plus,asteptam iphon-urile dotate cu masina de spalat si robot de bucatarie,ca filme porno se gasesc mai usor pe net...
Postat de WOLF2007 la 14 ianuarie 2013 - 17:19
Tot la fel de normal ca si pusul prezervativului :)
Postat de kamelleon96 la 14 ianuarie 2013 - 17:24
Oferta de piata e mare ,dar candidate putine ,asa ca ...pune-ti zahar cu masura singur ,sufla in ciorba daca e fierbinte :)))))))))))
Postat de Dany_Schreber la 14 ianuarie 2013 - 18:15
Nu-i normal sa-ti pui zahar, incearca ceva nou, pune miere
Postat de neanicu la 14 ianuarie 2013 - 21:36
Ce-ai pus tu cu mana ta e bun pus...continuă
Postat de RigaCrypto la 14 ianuarie 2013 - 21:41
Bradutu: ai de la mine o oferta concreta: sa vin sa-ti pun zaharelul in cafea?
Postat de brad_brad la 14 ianuarie 2013 - 22:00
RigaCrypto
Bradutu: ai de la mine o oferta concreta: sa vin sa-ti pun zaharelul in cafea?
Postat de livone la 15 ianuarie 2013 - 08:58
Sa fi cu bagare de seama pe cine alegi sa-ti faca cafeaua, sa nu te "arzi" a doua oara ..:))
Vei putea accesa forumul in momentul in care pozele tale sunt aprobate, momentan sunt in asteptare
Click aici pentru a adauga o poza.
1565 raspunsuri
1578 raspunsuri
1135 raspunsuri
997 raspunsuri
3782 raspunsuri
1833 raspunsuri
7298 raspunsuri
7273 raspunsuri
2073 raspunsuri